krajoznawczo po osiedlu????
-
DST
6.40km
-
Czas
00:22
-
VAVG
17.45km/h
-
VMAX
22.16km/h
-
Temperatura
12.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 5 kwietnia 2010 | dodano: 05.04.2010
Świątecznie z ukochaną ,od rodzinki do rodzinki
-
DST
24.83km
-
Czas
01:20
-
VAVG
18.62km/h
-
VMAX
30.44km/h
-
Temperatura
14.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 4 kwietnia 2010 | dodano: 04.04.2010
Na chwilę za miasto
-
DST
94.80km
-
Teren
3.00km
-
Czas
03:32
-
VAVG
26.83km/h
-
VMAX
39.02km/h
-
Temperatura
13.0°C
-
Podjazdy
50m
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 3 kwietnia 2010 | dodano: 03.04.2010
Wro-Jelcz laskowice-OŁawa-Siedlce-Siechnice-Trestno-Wro.Troche z wiatrem,troche pod wiatr.
Miasto-praca
-
DST
19.05km
-
Czas
01:00
-
VAVG
19.05km/h
-
VMAX
31.71km/h
-
Temperatura
5.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 2 kwietnia 2010 | dodano: 02.04.2010
Standartowo do fabryki
-
DST
18.73km
-
Czas
00:56
-
VAVG
20.07km/h
-
VMAX
45.92km/h
-
Temperatura
10.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 1 kwietnia 2010 | dodano: 01.04.2010
Miasto-praca
-
DST
19.39km
-
Czas
00:58
-
VAVG
20.06km/h
-
VMAX
35.89km/h
-
Temperatura
8.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 31 marca 2010 | dodano: 31.03.2010
Miasto-praca
-
DST
18.47km
-
Czas
00:57
-
VAVG
19.44km/h
-
VMAX
41.51km/h
-
Temperatura
13.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 30 marca 2010 | dodano: 30.03.2010
Miasto-praca
-
DST
19.19km
-
Czas
00:58
-
VAVG
19.85km/h
-
VMAX
39.36km/h
-
Temperatura
11.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 29 marca 2010 | dodano: 29.03.2010
Przejażdżka z ukochaną
-
DST
10.46km
-
Czas
00:35
-
VAVG
17.93km/h
-
VMAX
28.45km/h
-
Temperatura
12.0°C
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 28 marca 2010 | dodano: 28.03.2010
Dookoła Ślęży
-
DST
106.64km
-
Teren
5.00km
-
Czas
04:14
-
VAVG
25.19km/h
-
VMAX
48.42km/h
-
Temperatura
12.0°C
-
Podjazdy
370m
-
Sprzęt SCOTT
-
Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 28 marca 2010 | dodano: 28.03.2010
Następna fajna wycieczka
trasa:Wrocław ołtaszyn-Wysoka-Komorowice-Domasław-Tyniec Mały-Żerniki Małe-Krzyżowice-Olbrachtowice-Nasławice-Sobótka-Sulistrowiczki-Przełęcz TąpadłA-Wiry-Sobótka zachodnia-Gamcarsko-Mietków-Kąty Wrocławskie-Sadków-Skałka-Krzeptów-Wroc.Muchobór mały.
Wszystko super ,ale mała ulewa na przełęczy ,po lekkim przeschnięciu poprawka przed Mietkowem .Pozdrowienia dla Rewora ,mam nadzieje że zdjęcie wyszło.A zaliczenie jak co roku otwarcia sezonu kolarskiego Sbótka 2010-jako kibic.





